Medarbetare

Andreas Månsson
0708-141910
andreas@mawimateknik.se

Försäljning/Administration
Lotta Carlsson
0768-069696
lotta@mawimateknik.se

Marita Mårtensson
0725-000941
marita@mawimateknik.se

Donya Amour
0730-209425
donya@mawimateknik.se

MAWIMA TEKNIK AB
Verkstadsvägen 5
241 38 ESLÖV

Kontaktformulär

    Södra regionen/Servicetekniker

    Stockholms regionen/Servicetekniker

    Regionansvarig
    Jimmy Gustavsson  0725-445066
    jimmy@mawimateknik.se

    Christoffer Cayback  0703-142865
    christoffer@mawimateknik.se

    Detta är vi

    Vi utför service av gymutrustning, besiktigar, reparerar och säljer reservdelar till det mesta inom sjukvård, hemvård och gym. Vi erbjuder även service av hjälpmedel. Kontakta oss!

    Service

    Med en samlad kunskapsbank på ca 30 år när det gäller reservdelar och service.